Inschrijvingsformulier Dansstudio Attitude
Schrijf via onderstaand formulier in voor een (gratis) proefles in september.
  • SELECTEER DE GEWENSTE GROEPEN
  • VOL Modern jazz 1 Maandag 17u00-18u00 (3de-5de lj) - Jessica
    VOL Ballet 1-2 Maandag 17u00-18u00 (1ste+2de lj) - Nathalie
    VOL Kidsdance Maandag 18u00-19u00 (1ste+2de lj) - Nathalie
    VOL Urban 1 Maandag 18u00-19u00 (10-12jr / °2013-°2014) - Fleurtje
    VOL Urban 2 Maandag 19u00-20u00 (13-17jr) - Fleurtje
    VOL Fitdance 1 Maandag 19u00-20u00 (volwassenen) - Nathalie
    VOL Yoga Maandag 20u00-21u00 (volwassenen) - Elise
    VOL Ballet 5-6 Dinsdag 17u00-18u00 (5de-6de lj) - Nathalie
    VOL Modern jazz 2 Dinsdag 18u00-19u00 (5de-6de lj) - Nathalie
    VOL Pilates 1 Dinsdag 20u00-21u00 (volwassenen) - Nathalie
    VOL Klassiek ballet (18+) Dinsdag 21u00-22u00 (volwassenen, enige ervaring) - Nathalie
    VOL Hip hop 1 Woensdag 17u45-18u45 (8-11jr) - Ianthé
    VOL Urban team teens Woensdag 18u45-20u00 (12+, vanaf °2012) - Ianthé/Chelsea (enkel te volgen na selectie!)
    VOL Urban 5 Woensdag 17u00-18u00 (8-11jr) - Nathalie
    VOL Jazzdance Woensdag 18u00-19u00 (14-17 jr) - Nathalie
    VOL Fitdance 2 Woensdag 19u00-20u00 (volwassenen) - Nathalie
    VOL Pilates 2 Woensdag 20u00-21u00 (volwassenen) - Nathalie
    VOL Kleuterdans Donderdag 16u20-17u10 (°2020,2de kleuterklas) - Jessica
    VOL Pre ballet Donderdag 17u10-18u00 (°2019,3de kleuterklas) - Jessica
    VOL Ballet 3-4 Donderdag 18u00-19u00 (3de-4de lj) - Jessica
    VOL Breakdance 1 Donderdag 16u30-17u30 (vanaf 7jr, beginners) - Casper
    VOL Breakdance 2 Donderdag 17u30-18u30 (vanaf 9 jaar, enige ervaring!) - Casper
    VOL Hip hop 2 Vrijdag 17u00-18u00 (15+) - Ianthé
    VOL Ragga/Afro Vrijdag 18u00-19u00 (15+) - Ianthé
    VOL Modern/lyrical Vrijdag 19u00-20u00 (14-17 jr) - Emree
    VOL Modern jazz gev Vrijdag 20u00-21u00 (18+, gevorderden) - Nathalie
    VOL Choreografie Vrijdag 21u00-22u00 (18+, gevorderden) Kan enkel gevolgd worden samen met modern jazz gevorderden. - Nathalie
    VOL Urban 3 Zaterdag 10u00-11u00 (8-11 jr, vanaf 3de lj) - Jade
    VOL Urban 4 Zaterdag 11u00-12u00 (12-16jr) - Jade
    VOL Modern team kids Zaterdag 9u00-10u15 (°2012-°2015, 9-12 jr) - Nathalie (enkel te volgen na selectie)
    VOL Modern team adults Zaterdag 10u15-11u30 (17+) - Nathalie (enkel te volgen na selectie)
    VOL G-dans Zaterdag 11u30-12u30 (vanaf 7 jr) - Nathalie/Iluna
    VOL Hip hop 3 Zaterdag 12u30-13u30 (8-11jr) - Iluna
  • PERSOONSGEGEVENS
  • Voornaam *

  • Familienaam *

  • E-mail *

  • E-mail Ouder 1

  • E-mail Ouder 2

  • GSM *

  • GSM Ouder 1

  • GSM Ouder 2

  • Geboortedatum *

  • Geslacht *
  • ADRES
  • Straat *

  • Huisnr *

  • Postcode *

  • Woonplaats *

  • Telefoon

  • PRIVACY